IV miejsce w Polsce w rankingu Rodzić po ludzku

Z ogromną radością informujemy, że nasza Porodówka  znajduje się na IV miejscu w kraju i I w województwie śląskim w rankingu Fundacja Rodzić po Ludzku, która od lat monitoruje opiekę okołoporodową w Polsce.
Ranking jest tworzony na podstawie ankiet pacjentek, które oceniają m.in. realizację planu porodu, kontakt z dzieckiem po narodzinach, wsparcie w karmieniu piersią czy warunki na oddziale.
Serdecznie dziękujemy pacjentkom, które chciały się podzielić swoją oceną i wypełniły ankiety.

Gratulujemy zespołowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Blokiem Porodowym i Oddziału Noworodków z Pododdziałem Patologii Noworodków. Jesteśmy dumni, że tworzycie miejsce, w którym każda rodząca i jej dziecko otoczeni są troską, opieką i wsparciem.
Wszystkie Panie, które urodziły w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, zachęcamy także do głosowania na nasze wspaniałe położne w konkursie Anioły Rodzic po Ludzku 2022: https://gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/