Na koniec słów kilka...

Na koniec słów kilka...
Szanowni Państwo,

Blisko trzy lata temu powierzono mi kierowanie Szpitalem Powiatowym w Zawierciu. Było to ogromne wyzwanie, ale dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy dokonaliśmy rewolucji pod każdym względem. Szpital w środku i na zewnątrz zmienił się nie do poznania. Inwestycje, remonty, wyposażenie, nowoczesna aparatura lecznicza, stabilna sytuacja finansowa i wreszcie akredytacja Ministerstwa Zdrowia, potwierdzająca najwyższe standardy - to nasz wspólny sukces!
Ale wszystko ma swój początek i koniec. I dziś przychodzi mi powiedzieć Wam wszystkim dziękuję. Dziękuję za ten czas, za wysiłek, za wytrwałą wspólną pracę, za to że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję za ogromny bagaż doświadczeń, z którym opuszczam gabinet dyrektora. W tym bagażu, z którym udaje się w dalszą drogę jest wiele dobrych wspomnień, liczne kontakty, pozytywne emocje i przyjaźnie zawiązane tu w naszym szpitalu.
Kończę misję tu w Zawierciu i rozpoczynam nową, w Ogrodzieńcu. Mieszkańcy mojej ukochanej Gminy zdecydowali o mojej zawodowej przyszłości na kolejne 5 lat powierzając mi samorządowe stery.

Dziękuję, że mogłam pracować ze wspaniałym zespołem, z którym niemożliwe stało się możliwe.

Z wyrazami szacunku
Anna Pilarczyk- Sprycha

  • Narodowy Fundusz Zdrowia
  • Środki norweskie i EOG
  • Ministerstwo Zdrowia
  • Program badań onkologicznych
  • Portal Informacyjny o eWUŚ